Sprawdź naszą ofertę

Leczenie kanałowe, usuwanie zęba i inne zabiegi stomatologiczne bez bólu

Jeżeli wizyta u dentysty wywołuje u Państwa stres, a niski próg bólu jest odpowiedzialny za brak systematyczności w przeglądach, zapraszamy do Platinum Dental. Bezbolesna stomatologia w Bełchatowie to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy chcą czuć się komfortowo zasiadając na fotelu dentystycznym.

Klinika Stomatologiczna Platinum Dental w Bełchatowie to:

  • stomatologia,
  • chirurgia stomatologiczna,
  • endodoncja,
  • periodontologia,
  • mikroskopy i RTG zębowe przy każdym stanowisku

oraz wiele innych usług w jednym miejscu!

 

Obrazek lewy:

Technologia Wand

Technologia Wand służy do bezpiecznego, bezbolesnego podawania płynu znieczulającego przed zabiegami stomatologicznymi, takimi jak leczenie kanałowe czy resekcja wierzchołka zęba).

Wand to rodzaj nowoczesnego znieczulenia, które jest bezbolesne. To dobra wiadomość dla pacjentów, którzy bali się bólu towarzyszącego samemu zabiegowi oraz przygotowaniom do niego.  

Po jego aplikacji stomatolog może wykorzystać różne techniki znieczuleń korzystnych dla pacjenta. Mogą Państwo zapomnieć o uczuciu sztywności, ograniczeniu sprawności mimicznej, problemach z mówieniem, piciem, jedzeniem.

Wand to znieczulenie bez zastrzyków, a więc bez stresu oraz bólu. Cały zabieg jest kontrolowany przez komputer, a uwalnianie preparatu odbywa się stopniowo.  Lekarz stosujący Wand używa bezpiecznych preparatów znieczulających (anestetyków), znanych i stosowanych przy znieczuleniach tradycyjnych.

Sam zabieg znieczulenia wygląda i przebiega zupełnie inaczej niż znany Państwu zastrzyk. Zatem decydując się na leczenie kanałowe czy usuwanie zęba w naszej klinice nie muszą Państwo obawiać się o dyskomfort przed, w trakcie oraz po zabiegu. Chirurgia stomatologiczna w nowoczesnej i bezbolesnej odsłonie to nasze motto.

 

Łagodnie, komfortowo, bez bólu.

 

 

 

 

Stomatologia zachowawcza

KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł
KONSULTACJA
ogólno-stomatologiczna
70zł

 

Sprawdź naszE pozstałe CENNIKI usług

Zabiegi chirurgiczne, usuwanie zębów uszkodzonych mechanicznie lub chorych.
Więcej
Implantologia, to dziedzina stomatologii będąca najbardziej zaawansowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Implanty to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Periodontologia, to leczenie chorób dotyczących zęba i tkanek wokół zęba, dziąseł i kości, czyli przyzębia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł poprzez systematyczne kontrole czy usuwanie osadu nazębnego (scaling zębów).
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu. Wykonujemy protezy zębowe, w naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym. Wykonujemy również zabiegi, takie jak usuwanie zębów mlecznych lub stałych.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Zapraszamy na wybielanie zębów i inne zabiegi upiększające.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.