Nasz zespół

Chirurgia stomatologiczna, protetyka — nasz zespół

 

Nowoczesna stomatologia w Bełchatowie to miejsce, w którym pracuje kadra doświadczonych i dobrych stomatologów. Wiemy, że wybierając dobrego dentystę poszukują Państwo osób godnych zaufania, które zadbają nie tylko o Państwa zdrowy, ale też piękny uśmiech. Chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz inne dziedziny to szeroki wachlarz usług dla pacjentów w każdym wieku, z różnymi problemami i oczekiwaniami. Aby sprostać im wszystkim pracujący u nas specjaliści oferują wyłącznie nowoczesne metody leczenia, trwałe implanty, komfortowe protezy elastyczne czy scaling zębów.

Prezentujemy nasz personel wraz z krótkim opisem na temat posiadanego doświadczenia oraz specjalizacji.

 

 

lekarz dentysta Piotr Kraśka

lek. dent. Piotr Kraska

Właściciel/kierownik medyczny.

Współzałożyciel Kliniki Stomatologicznej Platinum Dental w Bełchatowie. Absolwent wydziału lekarskiego oddziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od wielu lat zajmuje się specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem oraz protetyką. Uczestnik wielu konferencji i kursów z zakresu endodoncji oraz protetyki.

 

lekarz dentysta Maciej Justyna

lek. dent. Maciej Justyna

Właściciel/kierownik medyczny

Współzałożyciel Kliniki Stomatologicznej Platinum Dental w Bełchatowie. Absolwent wydziału lekarskiego oddziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Specjalizuje się w leczeniu implantologicznym, chirurgicznym i protetycznym. Zajmuje się również zabiegami medycyny estetycznej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i wypełniaczami. Swoje umiejętności rozwija uczestnicząc w specjalistycznych kursach w kraju i zagranicą.

 

lekarz dentysta Iga Kusmierek

lek. dent. Iga Kusmierek

lekarz dentysta

 

Monika Spalińska

Monika Spalińska

asystentka/kierowniczka

 

 

Marta-Bodasinska

Marta Bodasińska

asystentka/higienistka

 

Zabiegi chirurgiczne, usuwanie zębów uszkodzonych mechanicznie lub chorych.
Więcej
Implantologia, to dziedzina stomatologii będąca najbardziej zaawansowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Implanty to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Periodontologia, to leczenie chorób dotyczących zęba i tkanek wokół zęba, dziąseł i kości, czyli przyzębia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł poprzez systematyczne kontrole czy usuwanie osadu nazębnego (scaling zębów).
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu. Wykonujemy protezy zębowe, w naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym. Wykonujemy również zabiegi, takie jak usuwanie zębów mlecznych lub stałych.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Zapraszamy na wybielanie zębów i inne zabiegi upiększające.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.