O nas

Dobry dentysta w Bełchatowie – o nas

Wykwalifikowana kadra specjalistów

 

Obrazek lewy:

Klinika Platinum Dental to miejsce założone przez dwóch stomatologów, a prywatnie przyjaciół. Otworzyliśmy naszą przychodnię w 2015 roku w Bełchatowie i od samego początku jest to miejsce, które cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców miasta i całego regionu. Zapewniamy bowiem dostęp do nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego i protetyki, dbając o to, aby nasi pacjenci nie wstydzili się swoich uśmiechów.

 

Fachowa opieka w komfortowych warunkach

Pacjenci naszej przychodni mają możliwość skorzystania z fachowej opieki stomatologicznej w przyjaznych i komfortowych warunkach, które stworzyliśmy z myślą o ich dobrym samopoczuciu. Wiedząc, jak dużo stresu może kosztować wizyta u stomatologa, postaraliśmy się wszechstronnie zadbać o to, aby odwiedziny naszego gabinetu wywoływały wyłącznie pozytywne skojarzenia. Aby tak było, zadbaliśmy o przyjemny wystrój wnętrz i wysoką jakość obsługi, które uzupełniają wysoki standard leczenia pacjentów.  

 

Nowoczesne metody leczenia

O wysokiej jakości usług dentystycznych decydują w naszej przychodni nie tylko umiejętności zawodowe lekarzy, ale też nowoczesne metody leczenia stomatologicznego. Dzięki temu, że zainwestowaliśmy w dobrej klasy, innowacyjny sprzęt, zwiększył się m.in. komfort naszych pacjentów. Usługi typu leczenie zachowawcze, leczenie kanałowe, zakładanie implantów zębowych, chirurgiczne usunięcie czy zwykłe wyrwanie zęba, odbywają się w naszej klinice bez bólu. Jest to możliwe, ponieważ stosujemy znieczulenie komputerowe zęba. Takie znieczulenie pozwala uniknąć nieprzyjemnego dla wielu osób zastrzyku.

Specjalizujemy się również w leczeniu pod mikroskopem, co zwiększa dokładność odbudowy zęba oraz innych zabiegów dentystycznych. We wszystkich czynnościach związanych z profilaktyką, leczeniem lub też protetyką, stosujemy sprawdzone, trwałe i bezpieczne materiały, w ten sposób dbając o to, aby pacjent mógł się cieszyć zdrowym uśmiechem jak najdłużej. 

Zabiegi chirurgiczne, usuwanie zębów uszkodzonych mechanicznie lub chorych.
Więcej
Implantologia, to dziedzina stomatologii będąca najbardziej zaawansowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Implanty to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Periodontologia, to leczenie chorób dotyczących zęba i tkanek wokół zęba, dziąseł i kości, czyli przyzębia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł poprzez systematyczne kontrole czy usuwanie osadu nazębnego (scaling zębów).
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu. Wykonujemy protezy zębowe, w naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym. Wykonujemy również zabiegi, takie jak usuwanie zębów mlecznych lub stałych.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Zapraszamy na wybielanie zębów i inne zabiegi upiększające.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.