O nas

Dobry dentysta w Bełchatowie – o nas

Wykwalifikowana kadra specjalistów

 

Obrazek lewy:

Klinika Stomatologiczna Platinum Dental to miejsce, które zostało stworzone z pasji i doświadczenia dwóch lekarzy i przyjaciół. W 2015 roku otworzyliśmy naszą przychodnię stomatologiczną, oferującą nowoczesną stomatologię w Bełchatowie, która od samego początku cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców miasta i całego regionu.

Klimatyczne i piękne wnętrza, zaprojektowane z myślą o spokoju oraz dobrym samopoczuciu, sprzyjają odpoczynkowi i wytchnieniu naszych Pacjentów. Stomatologia w Bełchatowie to rodzinna atmosfera i uśmiech personelu, które pozwalają czuć się swobodnie jak w domu. Nasz zespół dobrych stomatologów zatroszczy się o Twój komfort i zadba o piękno Twojego uśmiechu. Jesteśmy przygotowani, by świadczyć naszym Pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne, takie jak odbudowa zęba, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, podniesienie dna zatoki szczękowej, bezbolesne usuwanie zębów, a także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Kolejną gałęzią naszej działalności jest protetyka. Przywracamy piękny uśmiech i dobre samopoczucie Pacjentom, którzy utracili zęby w wyniku uszkodzeń mechanicznych, chorób czy ekstrakcji. Wykonujemy nowoczesne implanty lub wygodne protezy elastyczne, a w razie ich uszkodzenia proponujemy solidną naprawę protez.

Bełchatów – tam czeka na każdego wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy zadbają o najwyższą jakość oraz bezbolesne przeprowadzenie każdego zabiegu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Pacjentów, dlatego jesteśmy dumni, że powracają do nas na kolejne wizyty kontrolne i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, wykonują protezy zębowe lub implanty. Dokładamy też wszelkich starań, aby leczenie i profilaktyka, nawet chirurgiczne usuwanie zębów, przebiegało całkowicie bezboleśnie. Przywracanie radości i zadowolenia to nasza misja, którą wykonujemy z najwyższą dbałością o standardy.

Zabiegi chirurgiczne, usuwanie zębów uszkodzonych mechanicznie lub chorych.
Więcej
Implantologia, to dziedzina stomatologii będąca najbardziej zaawansowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Implanty to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Periodontologia, to leczenie chorób dotyczących zęba i tkanek wokół zęba, dziąseł i kości, czyli przyzębia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł poprzez systematyczne kontrole czy usuwanie osadu nazębnego (scaling zębów).
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu. Wykonujemy protezy zębowe, w naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym. Wykonujemy również zabiegi, takie jak usuwanie zębów mlecznych lub stałych.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Zapraszamy na wybielanie zębów i inne zabiegi upiększające.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.