Licówki pełnoceramiczne w Bełchatowie – poprawa estetyki uśmiechu

Stomatologia estetyczna w Bełchatowie – naturalne licówki pełnoceramiczne

Licówki zębów umożliwiają gruntowną poprawę estetyki naszego uśmiechu. Dzięki licówkom nasi specjaliści od estetyki stomatologicznej Piotr Kraska i Maciej Justyna mogą skorygować kształt, proporcje i wygląd Twojego uzębienia.

Licówki to cienkie płatki wzmocnionej, wytrzymałej porcelany, które lekarz stomatolog przykleja z przodu przygotowanego wcześniej zęba.

Dzięki licówkom można poprawić kolor zębów, zmienić ich kształt, proporcje i sprawić, że zęby będą naturalnie i indywidualnie wkomponowane w układ uśmiechu, owalu twarzy nadając jej świeżości i naturalności.

Główną zaletą licówek jest stosunkowa niewielka redukcja tkanek zęba. Dodatkowym plusem jest ich duża odporność na ścieranie.

 

Czy wiesz, że licówki: 

  • są uzupełnieniami protetycznymi najmniej ingerującymi w strukturę własnego zęba,
  • nie ulegają przebarwieniu nawet po wielu latach,
  • dopasowują kształt uśmiechu do owalu Twojej twarzy i układu ust,
  • są jedną z najszybszych metod nadania prawidłowego kształtu zęba i jego koloru,
  • pozwalają na zmianę koloru zębów,
  • korektę estetyczną kształtu zęba np. wydłużenie, skrócenie, poszerzenie lub zwężenie,
  • estetyczną odbudowę zęba częściowo utraconego,
  • zamknięcie szpar między zębami.

 

Umów się na wizytę konsultacyjną i zobacz jakie to proste.

 

Zabiegi chirurgiczne, usuwanie zębów uszkodzonych mechanicznie lub chorych.
Więcej
Implantologia, to dziedzina stomatologii będąca najbardziej zaawansowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Implanty to najnowocześniejszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Periodontologia, to leczenie chorób dotyczących zęba i tkanek wokół zęba, dziąseł i kości, czyli przyzębia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł poprzez systematyczne kontrole czy usuwanie osadu nazębnego (scaling zębów).
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu. Wykonujemy protezy zębowe, w naszej ofercie znajduje się również naprawa protez.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym. Wykonujemy również zabiegi, takie jak usuwanie zębów mlecznych lub stałych.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Zapraszamy na wybielanie zębów i inne zabiegi upiększające.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.