Usługi

Bezbolesne leczenie zębów u dzieci i dorosłych w Bełchatowie

Chirurgia stomatologiczna i wiele innych usług dentystycznych

 

Leczenie zębów nie należy do przyjemności, dlatego na wizytę u stomatologa większość osób wybiera się w ostateczności – gdy nie możne już wytrzymać z bólem. Aby uniknąć bolesności podczas różnego rodzaju zabiegów dentystycznych, warto wybrać dobrego stomatologa, który dołoży wszelkich starań, aby zniwelować bądź całkowicie wykluczyć ból podczas nieprzyjemnych czynności, takich jak borowanie, leczenie kanałowe, wyrywanie zęba, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów lub chirurgiczne usuwanie zębów. Bełchatów jest miastem, w którym znajduje się klinika dentystyczna, oferująca nowoczesną stomatologię – Platinum Dental. Dzięki rozwiniętej technologii i profesjonalnej kadrze pracowników, proponujemy całkowicie bezbolesne leczenie zębów zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, która pozwala w jednym miejscu wyleczyć każdą niedyspozycję zębów i jamy ustnej. Proponujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu protetyki – koronki protetyczne, protezy szkieletowe i elastyczne czy naprawę protez, z obszaru periodontologii – szynowanie rozchwianych zębów, kiretaż i wiele innych, wykonujemy także zabiegi z dziedziny implantologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Dodatkowo, przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przychodni stomatologicznej Platinum Dental w Bełchatowie.

Zabiegi chirurgiczne: ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku leczenia zachowawczego.
Więcej
Im­plan­to­lo­gia, to dzie­dzi­na sto­ma­to­lo­gii bę­dą­ca naj­bar­dziej za­awan­so­wa­ną me­to­dą uzu­peł­nia­nia bra­ków w uzę­bie­niu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Pe­rio­don­to­lo­gia, to le­cze­nie cho­rób do­ty­czą­cych zę­ba i tka­nek wo­kół zę­ba - dzią­seł i ko­ści - czy­li przy­zę­bia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł.
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.