O nas

Dobry dentysta w Bełchatowie – o nas

Wykwalifikowana kadra specjalistów

 

Obrazek lewy:

Klinika Stomatologiczna Platinum Dental to miejsce, które zostało stworzone z pasji i doświadczenia dwóch lekarzy i przyjaciół. W 2015 roku otworzyliśmy naszą przychodnię stomatologiczną, oferującą nowoczesną stomatologię w Bełchatowie, która od samego początku cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców miasta i całego regionu.

Klimatyczne i piękne wnętrza, zaprojektowane z myślą o spokoju oraz dobrym samopoczuciu, sprzyjają odpoczynkowi i wytchnieniu naszych Pacjentów. Stomatologia w Bełchatowie to rodzinna atmosfera i uśmiech personelu, które pozwalają czuć się swobodnie jak w domu. Nasz zespół dobrych stomatologów zatroszczy się o Twój komfort i zadba o piękno Twojego uśmiechu. Jesteśmy przygotowani, by świadczyć naszym Pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne, takie jak odbudowa zęba, usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, podniesienie dna zatoki szczękowej, bezbolesne usuwanie zębów, a także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Bełchatów – tam czeka na każdego wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy zadbają o najwyższą jakość oraz bezbolesne przeprowadzenie każdego zabiegu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Pacjentów, dlatego jesteśmy dumni, że powracają do nas na kolejne wizyty kontrolne i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej. Dokładamy też wszelkich starań, aby leczenie i profilaktyka, nawet chirurgiczne usuwanie zębów, przebiegało całkowicie bezboleśnie. Przywracanie radości i zadowolenia to nasza misja, którą wykonujemy z najwyższą dbałością o standardy.

Zabiegi chirurgiczne: ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku leczenia zachowawczego.
Więcej
Im­plan­to­lo­gia, to dzie­dzi­na sto­ma­to­lo­gii bę­dą­ca naj­bar­dziej za­awan­so­wa­ną me­to­dą uzu­peł­nia­nia bra­ków w uzę­bie­niu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Pe­rio­don­to­lo­gia, to le­cze­nie cho­rób do­ty­czą­cych zę­ba i tka­nek wo­kół zę­ba - dzią­seł i ko­ści - czy­li przy­zę­bia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł.
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.