Aktualności

Stomatologia w Bełchatowie – aktualności kliniki Platinum Dental

Leczenie pod mikroskopem i inne nowoczesne technologie

 

Klinika stomatologiczna Platinum Dental w Bełchatowie to nie tylko najwyższa jakość usług stomatologicznych, ale także nowoczesne technologie, które wykorzystujemy. Staramy się za wszelką cenę zminimalizować dyskomfort towarzyszący zabiegom stomatologicznym, dlatego stosujemy bezbolesne znieczulenie zęba technologią Wand, która jest znieczuleniem komputerowym zęba. Dodatkowo, oferujemy licówki pełnoceramiczne, dzięki którym możliwe jest poprawienie estetyki uśmiechu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami naszej przychodni stomatologicznej Platinum Dental w Bełchatowie.

 

Licówki zębów umożliwiają gruntowną poprawę estetyki naszego uśmiechu. Dzięki licówkom nasi specjaliści od estetyki stomatologicznej Piotr Kraska i Maciej Justyna mogą skorygować kształt, proporcje i wygląd Twojego uzębienia.
Więcej
Zmarszczki to naturalny stan w pewnym wieku, co wcale nie znaczy, że musisz się na nie godzić. W dzisiejszych czasach można się ich pozbyć w równie naturalny sposób, wykorzystując substancję występującą w każdym żywym organizmie, nieocenioną jeśli chodzi o kondycję skóry – kwas hialuronowy.
Więcej
Technologia Wand służy do bezpiecznego, bezbolesnego podawania płynu znieczulającego przed zabiegami stomatologicznymi.
Więcej

 

Zabiegi chirurgiczne: ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku leczenia zachowawczego.
Więcej
Im­plan­to­lo­gia, to dzie­dzi­na sto­ma­to­lo­gii bę­dą­ca naj­bar­dziej za­awan­so­wa­ną me­to­dą uzu­peł­nia­nia bra­ków w uzę­bie­niu.
Więcej
Dzięki leczeniu endodontycznemu przedłużamy życie zęba i gwarantujemy możliwość jego odbudowy w przyszłości.
Więcej
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale również szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.
Więcej
Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno na piękny wygląd. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych na konsultacje ortodontyczne w środy do Pani Doktor Joanny Szczepaniak.
Więcej
Pe­rio­don­to­lo­gia, to le­cze­nie cho­rób do­ty­czą­cych zę­ba i tka­nek wo­kół zę­ba - dzią­seł i ko­ści - czy­li przy­zę­bia.
Więcej
Głównym celem profilaktyki jest zapobieganie chorobom zębów i dziąseł.
Więcej
Protetyka Stomatologiczna – poświęcona jest odtworzeniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu.
Więcej
Ekstrakcja – usunięcie z zębodołu zębów, których nie daje się uratować w toku... 
Więcej
Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym i profilaktycznym dzieci w wieku rozwojowym.
Więcej
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich.
Więcej
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem próchnicy zębów, odbudową tkanek zęba.
Więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.